Do skutecznej marki osobistej

Zbuduj markę osobistą,
która zarabia

Obecnie rekrutacja jest zamknięta. Jeśli nie chcesz przegapić startu, zapisz się na listę oczekujących. 

Czym jest 7 i pół kroku do skutecznej marki osobistej?

Ten projekt to przemyślane kompendium wiedzy, które ma na celu przeprowadzić Cię krok po kroku od zera do stworzenia marki osobistej, na której zaczniesz zarabiać online.

To szkolenie jest skierowane nie tylko do osób, które prowadzą biznes. Skuteczna marka osobista przyda się także wtedy, gdy dopiero myślisz o własnej działalności, a także w przypadku, gdy starasz się o awans w pracy.

Krótko mówiąc:

im szybciej zaczniesz budować markę osobistą, tym szybciej zaczniesz osiągać efekty, które… zaprowadzą Cię do wolności finansowej.

Co zyskasz dzięki temu projektowi?

Co otrzymasz w ramach szkolenia?

Certyfikat

Po ukończeniu szkolenia i wykonaniu wszystkich zawartych w nim wyzwań, otrzymasz imienny certyfikat z tytułem projektu i moim podpisem. Taki dokument uwiarygodni Twój wizerunek, więc warto umieścić go w widocznym miejscu na ścianie – tej rzeczywistej w Twoim biurze lub tej wirtualnej w social mediach. 

Skuteczna marka osobista to dźwignia do Twojego sukcesu.

Bez tego osiągnięcie celu zajmie Ci dużo więcej czasu, a może nawet w ogóle nie będzie możliwe!

Jak wygląda szkolenie od wewnątrz?

To innowacyjne, kompleksowe szkolenie bezpośrednio przekłada się na wyniki finansowe podjętych działań. Filmy i materiały szkoleniowe zamieszczone zostały na dedykowanej platformie internetowej stworzonej specjalnie, by spełniała potrzeby uczestników. Zobacz poniżej, jaką wiedzę i umiejętności uzyskasz wraz z dostępem do platformy.

Rozwiń poniższe punkty, by sprawdzić zawartość lekcji.

Dowiesz się, co robić, by ludzie chętniej z Tobą rozmawiali i podejmowali współpracę. Pokażę Ci, czym jest skuteczna marka osobista i jakie niesie korzyści biznesowe. Czas trwania: 52 min. Otrzymasz także materiały szkoleniowe i motywujące wyzwanie.

Pokażę Ci, jak wybrać główny kanał komunikacji w mediach społecznościowych. Dowiesz się, gdzie szukać idealnych odbiorców i stworzysz skuteczną taktykę realizacji swojego planu. Czas trwania: 47 min. Otrzymasz także materiały szkoleniowe i motywujące wyzwanie.

Dowiesz się, jakie treści publikować, żeby zwiększyć zysk. Pokażę Ci, jak tworzyć wpisy na social media, by przyciągnąć liczne grono odbiorców. Czas trwania: 38 min. Otrzymasz także materiały szkoleniowe i motywujące wyzwanie.

Poznasz konkretne techniki i narzędzia, które pomogą Ci w tworzeniu contentu. Dowiesz się m.in. kiedy publikować, aby uzyskać najlepszy efekt. Czas trwania: 47 min. Otrzymasz także materiały szkoleniowe i motywujące wyzwanie.

Pokażę Ci niezawodny sposób, który wniesie Twoją markę osobistą na wyższy poziom. Poznasz metodę, o której nie mówi się na innych szkoleniach. Czas trwania: 42 min. Otrzymasz także materiały szkoleniowe i motywujące wyzwanie.

Możesz robić wszystko perfekcyjnie, ale jeśli masz złe nastawienie do zarabiania, nigdy nie osiągniesz wolności finansowej. Popracujemy nad Twoim stosunkiem do pieniędzy. Czas trwania: 44 min. Otrzymasz także materiały szkoleniowe i motywujące wyzwanie.

Otrzymasz gotowy schemat skutecznego działania. Jeśli go wdrożysz, zaczniesz zarabiać na marce osobistej. Czas trwania: 42 min.  Otrzymasz także materiały szkoleniowe i motywujące wyzwanie.

A tutaj na pewno Cię zaskoczę. Dostaniesz ode mnie coś ekstra. Na razie to niespodzianka.

Platforma szkoleniowa

Platforma szkoleniowa zaprogramowana została tak, by ułatwić Ci edukację i korzystanie z materiałów. Widoczny panel – Twoje produkty – pozwoli Ci szybko odnaleźć zakupione zasoby.

Widok nauki

Każde szkolenie posiada indywidualną, intuicyjną w użyciu podstronę z widokiem poszczególnych lekcji. Kolejne filmy i materiały dodatkowe pojawiać się będą w odstępach tygodnia, by dać Ci czas na przyswojenie nowej wiedzy i wdrożenie jej.

Dlaczego warto?

Na to pytanie najlepiej odpowiedzą absolwenci pierwszej edycji szkolenia. Posłuchaj, jak kurs wpłynął na ich świadomość i umiejętności, jakich zmian dzięki niemu doświadczają.

Kto będzie Twoim mentorem?

Nazywam się Jakub B. Bączek. Jestem przedsiębiorcą, emerytowanym mówcą inspiracyjnym, trenerem mentalnym olimpijczyków, inwestorem, człowiekiem wolnym finansowo, podróżnikiem i pasjonatem życia.

Moje motto brzmi: „Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia.”

Zanim znalazłem się w miejscu, w którym jestem teraz, musiałem się wiele nauczyć, wiele zrozumieć.

Pracowałem z celebrytami, ze sportowcami, których sukcesy pokazywano na pierwszych stronach gazet. W 2014 roku zdobyłem tytuł mistrza świata w siatkówce jako trener mentalny naszych siatkarzy.

To, co otrzymasz, dołączając do tego projektu, to 10 lat mojego doświadczenia w budowaniu marki osobistej.

10 lat doświadczenia, które pozwoliło mi osiągnąć wolność finansową i zarabiać naprawdę duże pieniądze. Jeżeli tylko skorzystasz z mojej wiedzy, możesz dojść naprawdę daleko.

Tak mówią o mnie inni:

Zastanawiasz się, czy zapisać się na listę oczekujących?

Obejrzyj fragment pierwszej lekcji.

Pamiętaj, że nic w ten sposób nie tracisz i jako jedna z pierwszych osób otrzymasz powiadomienie o starcie. Już teraz możesz obejrzeć fragment pierwszej lekcji szkolenia.

Zapisz się na listę priorytetową