do wolności finansowej

7 i pół kroku

do wolności finansowej

Jeśli nie chcesz przegapić startu, zapisz się na listę oczekujących. Otrzymasz priorytet uczestnictwa w projekcie.

Dlaczego chcesz być wolny finansowo?

Zobacz film i dowiedz się więcej o projekcie 7 i pół kroku do wolność finansowej.

Jakub B. Bączek
Przedsiębiorca, emerytowany mówca inspiracyjny, trener mentalny olimpijczyków, inwestor, człowiek wolny finansowo, podróżnik i pasjonat życia. Jego motto brzmi:
„Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia.”

Co się zmieni w Twoim życiu?

To szkolenie odmieni Twoje podejście do finansów, wolności, czasu, pracy i życia. Stworzyłem je dla wszystkich spragnionych sukcesu, dla tych, którzy chcą sięgać wyżej: po niezależność finansową, po wiedzę, jak i gdzie inwestować, po realizację swoich pasji, większą satysfakcję z pracy, więcej wolnego czasu – na miłość, na zabawę, na smakowanie życia.

Pozytywne zmiany dla Ciebie

Szkolenie 7 i pół kroku do wolności finansowej pomoże Ci:

Nie będę Ci opowiadał, jak zarobić milion w 5 minut, ale wskażę gotowe do wdrożenia rozwiązania, dzięki którym zbudujesz swoją finansową niezależność.  

Możesz być wolny finansowo.
Jestem na to dowodem.

Dlatego dziś mam ten zaszczyt, zaprosić Cię do udziału w nowym, niesamowitym projekcie, który zbliży Cię do osobistej wolności finansowej.

Kompleksowy program

Bazując na moich osobistych doświadczeniach, przygotowałem dla Ciebie niezwykle praktyczny program szkolenia 7 i pół kroku do wolności finansowej.

Dowiesz się, jak ustalać konkretne cele finansowe i co zrobić, by umożliwić sobie ich realizację. Poznasz definicję wolności finansowej, co pozwoli Ci zrozumieć mechanizmy, które do niej prowadzą. Czas trwania: 33 minuty. Otrzymasz także kreatywne WYZWANIE (zadanie do wykonania).

Poznasz metody budowania działalności, którą będzie można uczynić samowystarczalną i czerpać z niej dochód pasywny. Dowiesz się także, jak wybrać bezkonkurencyjną branżę i od razu zacząć generować wysokie przychody z przedsiębiorczości. Czas trwania: 28 minut. Otrzymasz także materiały szkoleniowe oraz kreatywne WYZWANIE (zadanie do wykonania).

Pokażę Ci, jak zacząć swoją przygodę z inwestowaniem w nieruchomości i jak w krótkim czasie czerpać z tego spore zyski. Nauczę Cię, jak wyszukiwać atrakcyjne oferty na rynku nieruchomości i jakie nieruchomości mogą być dla Ciebie źródłem przychodów pasywnych. Czas trwania: 31 minut. Otrzymasz także utrwalające wiedzę WYZWANIE (zadanie do wykonania) i potrzebne do jego wykonania materiały szkoleniowe.

Dowiesz się, jak w prosty sposób zacząć zarabiać na działalności online. Poznasz ideę tworzenia infoproduktów oraz sprawdzone strategie na ich dystrybucję i sprzedaż. Nauczysz się generować stałe przychody pasywne z internetu. Czas trwania: 32 minuty. Otrzymasz także WYZWANIE (zadanie do wykonania), które pomoże Ci przekuć wiedzę w praktykę.

Wyjaśnię, jak możesz zarządzać sobą w czasie, by większość Twoich zadań przekładała się na dochód pasywny. Nauczę Cię wykorzystywać zasadę Pareto i inne bardzo praktyczne narzędzia, które pomogą Ci w automatyzacji działań i tworzeniu bezobsługowej firmy. Czas trwania: 30 minut. Otrzymasz także WYZWANIE (zadanie) oraz przydatny do jego wykonania PDF.

W tym module dokładnie wytłumaczę, jakie podejście do zarabiania i wydawania pieniędzy jest najkorzystniejsze na drodze do wolności finansowej. Przedstawię Ci skuteczną strategię negocjacji i pokażę, jak ją praktycznie stosować, by czerpać z tego zyski. Czas trwania: 29 minut. Otrzymasz także WYZWANIE (zadanie do wykonania), które jest kluczem do przekucia wiedzy w praktykę.

Poczuj się człowiekiem wolnym finansowo już teraz, wdrażając do swojego życia to, co ludzie wolni finansowo robią na co dzień. Opowiem Ci, co jest ważne dla takich osób, jak to zaimplementować, jak pomoże Ci to na drodze do finansowej niezależności. Czas trwania: 29 minut. Otrzymasz także WYZWANIE (zadanie do wykonania), które pomoże Ci wdrożyć w życie zaczerpniętą wiedzę.

Dowiesz się, co zrobić, by rozpocząć ze mną współpracę, która może zaowocować wysokimi wynikami sprzedaży Twoich produktów czy usług. Otrzymasz realną szansę na rozwój działalności i rozbudowanie pasywnego dochodu.

Dlaczego warto?

Na tym szkoleniu dowiesz się, co robić krok po kroku, by osiągnąć wolność finansową. Poznasz tajniki opłacalnych inwestycji i nauczysz się skutecznie negocjować ceny. Pokażę Ci, jak wprowadzić w życie działania, które przynoszą zysk i jak stworzyć własne wartościowe produkty, dzięki którym zarobisz więcej. Dodatkowo poznasz strategię WIN-WIN i inne dźwignie finansowe, które działają. Biorąc udział w tym szkoleniu, zmotywujesz się jak nigdy i zwyczajnie dasz sobie szansę na finansową wolność.

Filmy

prawie 4 godziny wartościowych nagrań wideo

7 i pół tygodnia

7 i pół tygodnia pracy na rzecz budowania swojej finansowej wolności

Zamknięta grupa

wsparcie od innych uczestników i możliwość wymiany myśli w grupie na FB

Wyzwania

cotygodniowe zadania w postaci wyzwań, które pomogą Ci wdrażać nową wiedzę

Dodatkowe PDF

materiały szkoleniowe w formie plików pdf

Roczny dostęp

roczny dostęp do wszystkich zasobów i platformy z wideo

Cotygodniowe wyzwania!

W każdym tygodniu zaserwuję Ci jedno soczyste wyzwanie!
Takie, na które z pewnością będziesz przygotowany po naszej lekcji, a które sprawi, że poruszymy energię dobrobytu w Twoim życiu.

Dotychczasowi uczestnicy przyznają, że wyzwania są jednym z najbardziej atrakcyjnych elementów moich szkoleń. Gwarantuję, że dzięki nim zrobisz milowy krok w świat inwestycji i pasywnych dochodów.

Dzięki wyzwaniom zdobędziesz:

Co inni mówią o mnie?

Zapraszam Cię do głębokiego procesu przemiany postawy mentalnej i zawodowych decyzji.

Przygotuj się na potężną dawkę wiedzy, inspiracji i doświadczeń

Mam ogromną nadzieję, że zostaniesz uczestnikiem projektu. Wiedz, że niezwykle ważne jest dla mnie to, by każda osoba korzystająca z moich szkoleń, zyskała na tym jak najwięcej. Moją misją jest pomaganie innym w spełnianiu marzeń, w samorealizacji, w dążeniu do osobistej satysfakcji z życia.
Pomogę i Tobie. 

Zapisz się już dziś i nie przegap!

Pamiętaj, że nic w ten sposób nie tracisz i jako jedna z pierwszych osób otrzymasz powiadomienie o starcie.

dni
godzin
minut
sekund